IOTC
دوشنبه / ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۱۰:۵۸
سرویس : عمومی
کد خبر : ۶۰۲۴
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران:

بدنبال تولید آثار فاخر فرهنگی رسانه ای مرتبط با خارگ هستیم

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: بدنبال تولید آثار فاخر فرهنگی رسانه ای مرتبط با خارگ بویژه در موضوعات مقاومت و ایثار هستیم.

بدنبال تولید آثار فاخر فرهنگی رسانه ای مرتبط با خارگ هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی در دیدار با مدیرکل صدا و سیما استان بوشهر به لزوم پرداختن بیشتر به مسائل فرهنگی اشاره کرد و افزود: در شرکت پایانه های نفتی ایران جهت نقش‌آفرینی در زمینه ارتقاء شاخص‌های هویت ملی بویژه در نسل جوان، آمادگی وجود دارد.

وی به وظیفه شرکت های صنعتی نسبت به محیط پیرامونی اشاره نمود و ادامه داد: قصد داریم علاوه بر برنامه‌های مناسبتی پیش‌بینی شده در شورای فرهنگی ورزشی شرکت پایانه ها شاهد خلق آثار فاخر ملی باشیم، آثاری که موجبات ارتقاء ارزش های فردی و اجتماعی را فراهم آورد.

غریبی گفت: باید از تمامی ابزار هنری رسانه ای برای انتقال فرهنگ های متعالی و به تصویر کشیدن مجاهدت و ایثار فعالان صنعت نفت بهره برد و‌ صدا و سیما نیز می تواند در این خصوص میدان‌دار باشد.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از حضور و همراهی صدا و سیمای مرکز بوشهر در رویدادهای ملی و استانی قدردانی کرد و گفت: امیدوارم همکاری های اخیر این شرکت با صدا و سیمای مرکز بوشهر شروعی باشد برای آغاز دیگر فعالیت های مشترک تا ضمن عمل به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تببین، شاهد به تصویر کشیدن گذشته پر افتخار استان بوشهر بویژه جزیره خارگ باشیم.

غریبی+ حیدری+ صدا وسیما

(دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۰:۵۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید