IOTC
یکشنبه / ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۱۱:۱۶
سرویس : خارک
کد خبر : ۵۹۷۶
گزارشگر : ۲۹
سرویس خارک
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران عنوان کرد؛

‎نقش و جایگاه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تامین امنیت بسیار تعیین کننده است

‎مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: توسعه پایدار و امنیت مکمل یکدیگر بوده و هر کدام زمینه ساز دیگری تلقی می شوند و امنیت را می توان شرط لازم برای توسعه پایدار دانست.

‎نقش و جایگاه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تامین امنیت بسیار تعیین کننده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی توسعه پایدار را  زمینه ساز گسترش، تقویت و ارتقای امنیت عنوان کرد.

وی در نشستی که به مناسبت دوم اردیبهشت ماه،  سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرماندهان ناوتیپ ذوالفقار و سپاه ثارالله خارگ تشکیل شده بود اظهار داشت: امنیت پایداری که در کشور اسلامی ما وجود دارد به راحتی به دست نیامده و این مهم با تلاش همه نیروهای مسلح ایجاد شده است.

غریبی با بیان این که صادرات نفت ایران با امنیت کامل صورت می گیرد، ابراز داشت: با حضور نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و بسیج سرافراز با شتاب بالا در حال انجام فعالیت ها به ویژه صادرات نفت هستیم.

 وی به عملیات تنبیهی سپاه علیه رژیم غاصب صهیونیستی اشاره کرد و افزود: غرور ایرانی فرزندان سپاه در عملیات پیروزمندانه و اقدام تنبیهی رژیم غاصب صهیونیستی باعث وحدت بین مردم ایران شد؛ اگر چه دشمنان در حال کوچک نشان دادن این اقدام  مهم هستند.

غریبی با بیان این که در شرکت پایانه های نفتی ایران، قدردان این عملیات قاطع و غرورآفرین هستیم، دستاورد بزرگ در عملیات وعده صادق را گامی بلند برای عملیات نهایی دفع غده سرطانی رژیم صهیونیستی از جغرافیای جهان اسلام دانست.

غریبی+ سپاه  5
غریبی+ سپاه  2
غریبی+ سپاه  1

غریبی+ سپاه  3

(یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳) ۱۱:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید