IOTC
چهارشنبه / ۲۰ دی ۱۴۰۲ / ۱۸:۱۰
سرویس : عمومی
کد خبر : ۵۸۲۶
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی
با حضور مدیرعامل پایانه های نفتی ایران در ستاد برگزاری؛

مسابقات ورزشی کارکنان شرکت ملی نفت ایران در بندر بوشهر آغاز به کار کرد

برای اولین بار، مسابقات ورزشی مدیران و کارکنان بالای ۴۵ سال شرکت ملی نفت ایران با حضور ورزشکاران رشته های ورزشی به میزبانی شرکت پایانه های نفتی ایران در بندر بوشهر برگزار می شود.

مسابقات ورزشی کارکنان شرکت ملی نفت ایران در بندر بوشهر آغاز به کار کرد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی در بازدید از دبیرخانه برگزاری این مسابقات گفت: تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اهمیت و توجه به مقوله ورزش و کمک به توسعه اماکن و فضاهای ورزشی می باشد چرا که توجه بیشتر افراد به ویژه جوانان به ورزش، افزایش نشاط، سلامت و سرزندگی جامعه را به همراه خواهد داشت.
 
مدیرعامل شرکت پایانه های ایران ادامه داد: شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ به عنوان متولی ورزش شرکت های نفتی علاوه بر ارائه خدمات ورزشی به کارکنان شرکت به محیط پیرامونی هم در قالب مسئولیت های اجتماعی نگاه ویژه ای دارد و بسیاری از اهالی جزیره از امکانات ورزشی شرکت پایانه ها استفاده می کنند .

غریبی بر معرفی پتانسیل های فرهنگی، تاریخی و ... استان بوشهر در بستر المپیاد تاکید کرد و گفت: تقویت بسترهای گردشگری، صنایع دستی و اقتصادی فعالان این حوزه ها،  تقویت فعالیت های ورزشی فرهنگی اجتماعی استان و احیای جایگاه واقعی این استان در وزارت نفت به ویژه صنعت نفت با میزبانی چنین المپیادهایی از مهمترین دستاوردهای این المپیاد ورزشی به شمار می آید. 

گفتنی است مسابقات ورزشی شرکت ملی نفت در ۱۰ رشته با حضور مدیران و کارکنان ۴۵ سال و بالاتر از آن برگزار می شود که مرحله اول این  مسابقات با مشارکت ۴۵۰ ورزشکار و عوامل اجرایی در ۵ رشته ورزشی فوتسال، شنا، دومیدانی، تیراندازی و تنیس خاکی "به میزبانی شرکت پایانه های نفتی ایران" از ۲۰ لغایت ۲۷ دی ماه در بوشهر برگزار خواهد شد. 
شایان ذکر است مسابقات دومیدانی، تیراندازی و تنیس خاکی در استادیم شهید بهشتی بوشهر، فوتسال در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی و شنا در استخر شنای شهر اهرم برگزار  می گردد.

.
غریبی+ ورزش 3
غریبی+ ورزش 2
غریبی+ ورزش 1

غریبی+ ورزش 4

(چهارشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۲) ۱۸:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید