IOTC
چهارشنبه / ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ / ۱۰:۳۸
سرویس : خارک
کد خبر : ۵۵۳۱
گزارشگر : ۲۹
سرویس خارک
در شرایط سخت آب و هوایی:

بیمار تصادفی با بالگرد از جزیره خارگ به بوشهر اعزام شد

سرپرست مدیریت عملیات عمومی خارگ گفت: عملیات اعزام بیمار تصادفی خارگی با بالگرد به بوشهر انجام شد.

بیمار تصادفی با بالگرد از جزیره خارگ به بوشهر اعزام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، چهارشنبه (24 خرداد ماه ) حسین احمدی اظهار داشت: طی اطلاعات دریافتی از بیمارستان خلیج فارس صنعت نفت خارگ مبنی بر نیاز به اعزام یک بیمار به مدیریت عملیات عمومی خارگ واصل شد.

وی افزود: با توجه به تصمیم کادر درمانی، شرایط خاص بیمار و نیاز به ادامه روند درمان با توجه به شرایط خاص جغرافیایی جزیره خارگ، فرآیند هماهنگی اعزام بیمار با بالگرد توسط این مدیریت انجام شد.

سرپرست مدیریت عملیات عمومی خارگ تصریح کرد: با موافقت مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران و همکاری مثال زدنی مدیران شرکت نفت فلات قاره خارگ یک فروند هلی کوپتر در اختیار تیم اعزام بیمار قرار گرفت.

احمدی خاطرنشان کرد: این بیمار به اضافه یک نفر طبی و یک نفر همراه غیر طبی ساعت10:36 برای ادامه روند درمان به مرکز شهرستان اعزام شد.

وی گفت: از درایت و حس مسئولیت پذیری خلبانان شرکت نفت فلات قاره، پرسنل فرودگاه شهدای خارگ و کادر درمان بیمارستان صنعت نفت خارگ که در این شرایط اورژانسی در کنار تیم اعزام حضور داشتند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

احمدی تاکید کرد: در 24 ساعت گذشته، دو مورد اعزام بیمار از جزیره خارگ به بوشهر به وسیله هلی کوپتر توسط مدیریت عملیات عمومی انجام شده است

(چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲) ۱۰:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید