IOTC
جمعه / ۵ خرداد ۱۴۰۲ / ۲۲:۵۵
سرویس : جاسک
کد خبر : ۵۵۰۲
گزارشگر : ۲۹
سرویس جاسک

بازدید اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از پایانه نفتی جاسک

رئیس و اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با هدف ارزیابی روند توسعه طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک، از مراحل مختلف این طرح بازدید کردند.

بازدید اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از پایانه نفتی جاسک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس به همراه اعضای این کمیسیون و هیئت همراه، امروز (جمعه، پنجم خردادماه)، از مراحل مختلف طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک از جمله تلمبه‌خانه‌ها، ایستگاه‌های اندازه‌گیری نفت خام و پایانه صادراتی این طرح در بندر جاسک بازدید کردند.

سیدمحمد نبویان، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی، سیدمصطفی آقامیرسلیم، عضو هیئت‌رئیسه مجلس، علی خضریان، عضو هیئت‌رئیسه و سخنگوی کمیسیون اصل نود، حسین رئیسی، نماینده شهرستان‌های میناب، رودان، جاسک و سیریک و تعدادی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی را همراهی کردند.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در جریان بازدید از طرح پایانه نفتی جاسک، گفت: از جزایر سه‌گانه و سواحل مکران و اقدام‌هایی که در این سواحل انجام می‌شود، بازدید کردیم که بخشی از این اقدام‌ها مربوط به نفت، پالایشگاه‌ها و پتروپالایشگاه‌هاست.

پژمانفر با اشاره به اینکه به‌عنوان دستگاه نظارتی در منطقه حضور یافتیم تا از این مجموعه‌ها بازدید و امور را پیگیری کنیم، افزود: ان‌شاالله گزارش همه این موارد را خدمت مردم اعلام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه کارهای خوبی در منطقه درحال اجراست، تصریح کرد: گاهی بعضی از کارها تحت‌الشعاع اقدام‌های انجام‌نشده یا اقدام‌هایی که در گذشته به شکل نادرست انجام شده، قرار می‌گیرد که این موارد را بررسی و نتیجه آن‌ها را اعلام می‌کنیم.

(جمعه ۵ خرداد ۱۴۰۲) ۲۲:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید