IOTC
چهارشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۷:۱۶
سرویس : عمومی
کد خبر : ۵۴۸۹
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

شرکت پایانه‌های نفتی ایران با شرکت‌های دانش‌بنیان ۶ قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

شرکت پایانه‌های نفتی ایران با شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی یک قرارداد و پنج تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد و در ادامه رئیس پژوهش و فناوری شرکت پایانه‌های نفتی ایران، جزئیات تفاهم‌نامه‌های امضاشده بین این شرکت و شرکت‌های دانش‌بنیان را تشریح کرد.

شرکت پایانه‌های نفتی ایران با شرکت‌های دانش‌بنیان ۶ قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، مصطفی مهدوی، رئیس پژوهش و فناوری شرکت پایانه‌های نفتی ایران در حاشیه نخستین روز بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران از امضای یک قرارداد و پنج تفاهم‌نامه بین شرکت پایانه‌های نفتی ایران و شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه آزاد خبر داد و اظهار کرد: این قرارداد و تفاهم‌نامه‌ها به‌منظور داخلی‌سازی ساخت قطعات یا انتقال فناوری امضا شده‌اند.

وی ادامه داد: یکی از این تفاهم‌نامه‌ها با شرکت مهندسی و ابزار دقیق رایا انرژی به‌عنوان نماینده شرکت ترنسنفت روسیه با هدف انتقال فناوری و در پنج رشته مختلف امضا شد که این پنج رشته شامل بازرسی‌های خطوط لوله، نشت‌یابی خط لوله، رسوب‌زدایی مخازن نفتی و... می‌شود، همچنین یک قرارداد انتقال دانش با دانشگاه آزاد اسلامی امضا شد.

رئیس پژوهش و فناوری شرکت پایانه‌های نفتی ایران با بیان اینکه یکی از تفاهم‌نامه‌ها نیز درباره استقرار مدیریت دانش امضا شد، اعلام کرد: هیئت دولت در سال‌های گذشته دستورالعملی درباره لزوم استقرار مدیریت دانش در شرکت‌های دولتی و خصوصی ابلاغ کرد. شرکت پایانه‌های نفتی ایران اقدامات خود در این باره را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده و اکنون برای طرح توسعه استقرار مدیریت دانش، تفاهم‌نامه‌ای با شرکت دانش‌بنیان «مشاور و توسعه آینده» امضا کرده است.

مهدوی گفت: تفاهم‌نامه‌های ساخت حوض‌های شناور انتقال میعانات گازی با شرکت تکنوماشین از دیگر تفاهم‌نامه‌هایی بود که در حاشیه نخستین روز نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی امضا شد.

(چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۷:۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید