IOTC
شنبه / ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ / ۱۸:۲۵
سرویس : عمومی
کد خبر : ۵۴۸۰
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

شرکت پایانه های نفتی ایران و مرکز آموزش فنی و حرفه ای تفاهم نامه همکاری امضا کردند

در راستای توانمندسازی نیروی انسانی و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در جزیره خارگ، تفاهم نامه‌ای بین شرکت‌ پایانه‌های نفتی ایران با مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر به امضا رسید

شرکت پایانه های نفتی ایران و مرکز آموزش فنی و حرفه ای تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی گفت: با عنایت به ابلاغ سیاست ها و راهبردهای آموزش توسط محسن خجسته مهر معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بازدید از جزیره خارگ و تاکید ایشان بر توجه ویژه به حوزه مسئولیت های اجتماعی نفت و  در راستای توانمندسازی جوانان جویای کار مستقر در جزیره خارگ متناسب با نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی این تفاهم نامه به امضا رسید.

مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران افزود: دوره‌ها به صورت مشترک برگزار می‌شوند، که مقدمه‌ای برای مهارت‌آموزی افراد جویای کار در جزیره خارگ خواهند بود.

غریبی افزود: بنا داریم با برگزاری این دوره‌ها نیرو‌های جوان را توانمند کنیم تا در اولویت جذب و استخدام در شرکت‌ها مستقر در جزیره خارگ قرار بگیرند.

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر نیز گفت: در قالب این تفاهم‌نامه کارگاه‌های آموزشی فعال می‌شوند و نیرو‌های جوان جویای کار مستقر در جزیره خارگ متناسب با نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی آموزش می‌بینند.

 عبدالمجید دراهکی افزود: آموزش‌ها بیشتر در حوزه جوشکاری، برق صنعتی، لوله‌کشی صنعتی، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق است.

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ادامه داد: بخش دیگری از آموزش‌ها برای بانوان است تا بتوانند بعد از کسب آموزش و مهارت، محصولی را تولید کنند.

وی عنوان کرد: در حوزه بانوان باید نیازسنجی شود، ولی ما در گام اول برگزاری کلاس‌های معرق‌کاری، صنایع دستی و حوزه‌های سنتی بومی بخش خارگ را پیش‌بینی کرده‌ایم.

دراهکی گفت: براساس این تفاهم‌نامه در سال اول ظرفیت آموزش برای ۵۰۰  متقاضی مرد و ۵۰۰  زن فراهم است که همه کلاس‌ها رایگان هستند.

تفاهم نامه آموزشی 1

تفاهم نامه آموزشی 2

تفاهم نامه آموزشی 3

تفاهم نامه آموزشی 4

(شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۸:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید