IOTC
شنبه / ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ / ۱۱:۳۸
سرویس : خارک
کد خبر : ۵۴۴۱
گزارشگر : ۲۹
سرویس خارک
در سال ۱۴۰۱؛

۳۷۴۳ سورتی پرواز با جابجایی بیش از ۲۱۱ هزار مسافر در فرودگاه جزیره خارگ انجام شد

مدیریت ارشد شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به اهمیت راهبردی فرودگاه شهدای جزیره خارگ گفت: در سال ۱۴۰۱ بیش از ۲۱۱ هزار و ۵۰۱ نفر مسافر از طریق این فرودگاه جابجا شده‌اند.

۳۷۴۳ سورتی پرواز با جابجایی بیش از ۲۱۱ هزار مسافر در فرودگاه جزیره خارگ انجام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس غریبی مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران با همراهی سید محمدجواد موسوی رییس پایانه نفتی خارگ، محمد فقیهی سرپرست فرودگاه به صورت میدانی از بخش های مختلف فرودگاه بازدید و مسائل و چالش ها را بررسی کردند. عباس غریبی در این بازدید گفت: فرودگاه شهدای جزیره خارگ یکی از مهم‎ترین و راهبردی‌ترین فرودگاه‎های کشور در حوزه حمل ونقل هوایی می باشد و از لحاظ لجستیک خدمات زیادی را به مردم و ادارات منطقه ارائه و نقش مهم و تاثیرگذاری در این جزیره دارد. وی ادامه داد: در ۱۲ ماه سال گذشته بیش از ۳ هزار و ۷۴۳ نشست و برخاست از مسیرهای تهران، اصفهان، شیراز، اهواز ، بوشهر و بهرگان به جزیره خارگ و بالعکس بدون حادثه و با ایمنی کامل انجام شده است و این نشان از توان بالای کارکنان عملیاتی شرکت پایانه های نفتی ایران در حوزه فرودگاهی این جزیره دارد. مدیریت ارشد شرکت پایانه‌های نفتی ادامه داد: در این مدت بیش از ۳ میلیون و ۸۱ هزار و ۲۷۰ کیلوگرم بار با استاندارد‌های لازم جا‌به‌جا شده است.

غریبی در این بازدید بر تعمیرات، نوسازی و رفع کمبود تجهیزات فرودگاه توسط مسئولین منطقه تاکیدکرد.

در ادامه سیدمحمدجواد موسوی رییس پایانه نفتی خارگ اظهارداشت: باتوجه به موقعیت جزیره خارگ که تنها راه دسترسی به آن از طریق دریا و هوا می باشد و در طول سال که دریا مواج هست و امکان تردد دریایی نباشد، نقش فرودگاه شهدای جزیره خارگ به عنوان مهم‎ترین و راهبردی‌ترین راه ارتباطی کارکنان و مردم مستقر در منطقه بسیار حائز اهمیت می باشد.

گفتنی در این بازدید، حکم محمد فقیهی به عنوان سرپرست فرودگاه شهدای جزیره خارگ به وی اهدا شد.

 

فرودگاه + غریبی 2 فرودگاه + غریبی 1

فرودگاه + غریبی 3

فرودگاه + غریبی 8 فرودگاه + غریبی 7 فرودگاه + غریبی 6 فرودگاه + غریبی 5 فرودگاه + غریبی 4

(شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۲) ۱۱:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید