IOTC
شنبه / ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ / ۱۰:۲۹
سرویس : خارک
کد خبر : ۵۴۱۲
گزارشگر : ۲۹
سرویس خارک

روند پیشرفت پروژه های پایانه نفتی خارگ بررسی شد

در بازدید مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران از پایانه نفتی خارگ، روند پیشرفت تعمیرات و نوسازی اسکله شرقی بررسی شد

روند پیشرفت پروژه های پایانه نفتی خارگ بررسی شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، در جلسه عملیاتی با حضور عباس غریبی مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران و روسای ادارات پایانه نفتی خارگ روند پیشرفت پروژه های پایانه نفتی خارگ بررسی و بر اهمیت این پروژه ها در راستای افزایش توان ظرفیت ذخیره سازی و کمک به استمرار تولید نفت و گاز کشور تاکید شد.
عباس غریبی در این نشست اظهار داشت: حفظ پایداری تولید و ارتقاء توانمندی های خود در زمینه بروز رسانی تجهیزات و آماده سازی شرایط عملیاتی برای کمک به تولید و انجام ماموریت صادرات نفت خام در راستای سیاست های صنعت نفت در دستور کار می باشد. 
مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران با مهم شمردن فعالیت های شرکت بیان داشت: تضمین تداوم صادرات و ارتقا توان ذخیره سازی نفت خام ماموریت اصلی شرکت است که همواره با تلاش شبانه روزی همکاران پرتلاش، متخصص و متعهد با جدیت انجام می شود.
در این نشست روسای ادارات به تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پروژه ها، مسائل و چالش های موجود پرداختند.
در ادامه در بازدید میدانی، عباس غریبی مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران به همراه سید محمدجواد موسوی رییس پایانه نفتی خارگ، ناظر و مجری پروژه روند پیشرفت پروژه تعمیرات و نوسازی اسکله شرقی را بررسی کردند.
 گفتنی است پروژه تعمیرات اسکله شرقی پایانه نفتی خارگ، شامل بهسازی پهلوگاه ها، انجام کارهای مکانیکال و رنگ آمیزی می باشد که توسط پیمانکاران در حال انجام هست.

 

جلسه عملیاتی 3

جلسه عملیاتی 4
بازدید+ غریبی 15
بازدید+ غریبی 14
بازدید+ غریبی 13
بازدید+ غریبی 12
بازدید+ غریبی 11
بازدید+ غریبی 10
بازدید+ غریبی 9
بازدید+ غریبی 1
(شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱) ۱۰:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید