IOTC
پنج شنبه / ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ / ۰۹:۰۱
سرویس : عمومی
کد خبر : ۵۳۸۹
گزارشگر : ۲۹
سرویس عمومی

رئیس جمهور وارد استان بوشهر شد

رئیس جهمور در دومین سفر استانی خود به استان بوشهر لحظاتی پیش وارد عسلویه شد و مورد استقبال استاندار و مسئولین ارشد استانی قرار گرفت.

رئیس جمهور وارد استان بوشهر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران به نقل از خبرگزاری فارس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جهمور در دومین سفر استانی خود به استان بوشهر لحظاتی پیش وارد عسلویه شد و مورد استقبال استاندار و مسئولین ارشد استانی قرار گرفت. 

سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر دو روز بوده که افتتاح فاز ۱۴ پارس جنوبی در کنگان، بازدید از پروژه ال ان جی در پارس جنوبی، سخنرانی در میدان رئیسعلی دلواری شهر بوشهر، جلسه طلایه داران پیشرفت (فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران)، جشن ازدواج آسان با حضور ۳۰۰ زوج هم استانی در حسینه عاشقان ثارالله و جلسه با فعالان فرهنگی و اجتماعی از جمله برنامه‌های روز اول سفر است. 

همچنین بازدیداز دستاوردهای شرکت کشتی‌سازی شهید محلاتی بوشهر، افتتاح آب شیرین کن ۳۵ هزار متر مکعبی مپنای بوشهر، افتتاح پروژه نهضت مسکن در خورموج، سخنرانی در ورزشگاه تختی خورموج، جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان در استانداری و نشست خبری پایان سفر در استانداری از برنامه‌های آیت الله رئیسی در روز دوم است. 

در این سفر وزرای نیرو، کشور، صمت، راه و شهرسازی، نفت، بهداشت، کار و میراث فرهنگی به همراه معاونان اجرایی، زنان و امور خانواده و رییس سازمان برنامه و بودجه، سید ابراهیم رییسی را همراهی می‌کنند و به نمایندگی از دولت در شهرستان‌ها حضور می‌یابند. 

(پنج شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱) ۰۹:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید