IOTC
پنج شنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۱ / ۰۹:۵۶
سرویس : خارک
کد خبر : ۵۲۵۴
گزارشگر : ۲۹
سرویس خارک

نوسازی زیرساخت‌های حیاتی شرکت پایانه‌های نفتی ایران

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران بر ضرورت نگهداری و نوسازی زیرساخت‌های این شرکت از جمله مخازن ذخیره‌سازی، خطوط لوله و اسکله‌های صادراتی تأکید کرد

نوسازی زیرساخت‌های حیاتی شرکت پایانه‌های نفتی ایران
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، عباس اسدروز در بازدید از پایانه نفتی خارگ اظهار کرد: شرکت پایانه‌های نفتی ایران به‌عنوان یک شرکت فنی، عملیاتی و تخصصی و متولی انجام عملیات صادرات نفت خام و میعانات گازی باید آمادگی لازم را در راستای انجام مأموریت‌های محوله داشته باشد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران بر نگهداری و نوسازی زیرساخت‌ها از جمله مخازن ذخیره‌سازی، خطوط لوله و اسکله‌های صادراتی تأکید و عنوان کرد: این اهداف باید در دستور کار مستمر مدیران، رؤسای ستادی و رؤسای مناطق عملیاتی قرار گیرد.

اسدروز افزود: باید تلاش کنیم نقش کلیدی خود را به‌عنوان مجموعه‌ای چابک، توانمند و متعالی، با تأمین رضایت پایدار مشتریان، سهامداران و ذی‌نفعان کلیدی ایفا کنیم.

وی در بازدید از روند تعمیرات مخزن 15 پایانه نفتی خارگ گفت : با توجه خرابی و فرسودگی سیستم نشت بند مخزن 15  اقدامات لازم جهت تعمیر سیستم نشت بندی در دستور کار قرار گرفت 

اسدروز افزود: با توجه به موجود بودن اسکاف باند مناسب در انبار اداره کالا خارگ، تامین فوم باکس از منابع داخلی و همچنین قابل استفاده بودن بخش های فلزی سیستم نشت بند موجود، عملیات اجرایی  تعویض نشت بند با استفاده از طرفیت و توان داخل آغاز گردید.
 

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران ادامه داد:  پس از اتمام مراحل اجرای کار و نصب سیستم نشت بندی اولیه به منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد آن با هماهنگی اداره عملیات صادرات مخزن  تا ارتفاع 46.4 فوت با موفقیت بارگیری شد و همچنین پس از نصب گردگیر فلزی مجددا مخزن تخلیه گردید. پس از چند مرحله پر و خالی نمودن این مخزن در سرویس عملیاتی قرار گرفت. 

وی اهداف اجرای پروژه را کاهش هزینه ها،استفاده حداکثری از منابع موجود،کاهش مدت زمان تامین و اجرا،استفاده از قطعات فلزی سالم مخزن،بهبود عملکرد سیستم نشت بندی و صرفه جویی قابل توجه بیان کرد.

 

مخزن 3
مخزن 1

(پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱) ۰۹:۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید