IOTC
چهارشنبه / ۱۵ تیر ۱۴۰۱ / ۱۱:۵۴
سرویس : فرهنگی و ورزشی
کد خبر : ۵۱۱۰
گزارشگر : ۲۹
سرویس فرهنگی و ورزشی
در نشستی با حضور رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران

مسائل و مشکلات ورزش صنعت نفت در جزیره خارگ بررسی شد

با حضور افشار رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران مسائل و مشکلات ورزش صنعت نفت در جزیره خارگ بررسی شد

مسائل و مشکلات ورزش صنعت نفت در جزیره خارگ بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران، سه شنبه( 14 تیرماه) با حضور هادی افشار رییس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران، عباس غریبی جانشین پایانه نفتی خارگ و روسای ادارات پایانه نفتی خارگ مسائل و مشکلات ورزش صنعت نفت در جزیره خارگ بررسی و بر حمایت از استعدادهای ورزشی، توسعه زیر ساخت ها و نوسازی تجهیزات ورزشی تاکید شد.

عباس غریبی در این نشست اظهارداشت: پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ به متولی ورزش شرکت های نفتی علاوه بر ارائه خدمات ورزشی به کارکنان شرکت به محیط پیرامون هم در قالب مسئولیت های اجتماعی نگاه ویژه ای دارد و بسیاری از اهالی جزیره از امکانات ورزشی شرکت پایانه ها استفاده می نمایند.

وی با اشاره به وقفه ای دوساله ای که به خاطر کرونا در ورزش جزیره خارگ اتفاق افتاد افزود:در این دوسال که در بسیاری از فعالیت ها به علت کرونا وقفه ای ایجاد شد، فعالیت های ورزشی در جزیره نیز کمتر شد ولی با فروکش کردن بیماری شاهدرونق ورزش، مسابقات ورزش و نوسازی و تجهیز اماکن ورزشی در جزیره خواهیم بود. 

جانشین پایانه نفتی خارگ افزود: با روحیه ورزشی که مدیریت ارشد شرکت پایانه های نفتی ایران دارد انشالله شاهد اتفاقات خوبی در حوزه ورزش خواهیم بود. 

وی ادامه داد: در جزیره خارگ بخشی از کارکنان به صورت اسکان و بخشی هم به صورت اقماری فعالیت می کنند و ما باید توجه و برنامه ریزی لازم در زمینه ورزش کارکنان و خانواده های آنان داشته باشیم.

جانشین پایانه نفتی خارگ نوسازی و ایجاد اماکن ورزشی، تعویض و خریداری تجهیزات ورزشی، برگزاری مسابقات ورزشی ،حمایت از کارکنان ورزشکار، استفاده کارکنان اقماری و خانواده های آنان از امکانات ورزشی در سایر مراکز استان ها، بهبود وضعیت حقوق و مزایا مربیان ورزشی از اولویت هایی دانست که باید در دستور کار قرار گیرد.

غریبی تاکید کرد: استعداد های ورزشی خوبی در جزیره هست که نمونه آن وحید عرب زاده ملی پوش هندبال ساحلی کشور هست که باید از این ورزشکاران حمایت لازم صورت پذیرد و از توانمندی و استعداد این نمونه ورزشکاران در راستای آموزش جوانان استفاده نماییم.

 هادی افشار رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران نیز گفت:دغدغه ها و کمبودهای ورزشی در جزیره خارگ شناسایی و احصا شده است و تلاش همه ما رفع کمبودهای ورزشی و نگاه ویژه به ورزشکاران و سلامت کارکنان می باشد. 

اصلاح ساختار ورزش، افزایش بودجه ورزشی، احیای مرکز مشاوره ورزشی و حرکات اصلاحی،حمایت از ورزشکاران و تیم ها در حوزه ورزش قهرمانی،بروز کردن دانش مربیان ورزشی، استفاده از کارکنان ساکن جزیره خارگ که دارای مدرک مربیگری می باشند،بهبود وضعیت حقوق و مزایای مربیان ورزش، استفاده همکاران ساکن درشهرهای تهران، اصفهان، اهواز، شیراز، بوشهر و نکا به همراه خانواده های آنان از امکانات ورزشی از جمله برنامه هایی دانست که در راستای حمایت از ورزش در صنعت نفت انجام خواهد شد.

مراد مرادی رئیس امور ورزش پایانه نفتی خارگ اذعان کرد: شرکت پایانه های نفتی ایران که با توجه به جایگاه و موقعیت ویژه و استراتژیک خود، نام قلب اقتصاد ایران را یدک می کشد در مناطق عملیاتی خارگ،عسلویه، نکا، ماهشهر و ماهشهر فعالیت می نماید و پرسنل پرتلاش این شرکت همواره با روحیه ای وصف ناپذیر مشغول خدمت صادقانه هستند.

وی افزود: با توجه به سبک کار وزندگی پرسنل، به ویژه نیروهای اقماری، تقویت روحیه سالم و ایجاد شور و نشاط اجتماعی از دریچه ورزش و تربیت بدنی از مسائل بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

رئیس امور ورزش پایانه نفتی خارگ ادامه داد: به جرات می توان گفت ورزش در مجموعه نفت همواره پیشرو بوده است و گواه این ادعا نیز افتخارآفرینی های متعدد ورزشکاران و تیم های این مجموعه و به ویژه پرسنل و خانواده های کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران بوده است.

مرادی با اشاره به کمبود بودجه ورزش ادامه داد: متاسفانه به دلیل عدم بهره مندی از بودجه کافی، برنامه ریزی و تبیین اهداف عالیه و فعالیت مستمر آنگونه که شایسته و بایسته است مقدور نیست و این موضوع عرصه را بر ما تنگ کرده است که با قول مساعد دکتر افشار جهت پیگیری این موضوع امید داریم شاهد افزایش بودجه ورزش باشیم.
مرادمرادی تصریح کرد: هموار سازی شرایط استفاده تمامی پرسنل و خانواده های ایشان از خدمات ورزشی یکی از چشم اندازهای مهم شرکت پایانه های نفتی ایران در مقوله سلامت و تربیت بدنی است که مورد تاکید ویژه دکتر اسدروز مدیرعامل محترم نیز قرار دارد.
 

وی در پایان افزود: با تکیه بر این هدف گذاری در مجموعه امور ورزش شرکت پایانه ها تلاش خواهیم نمود تا به نحوی برنامه ریزی نماییم که با افزایش گستره خدمت رسانی، افزایش رضایتمندی پرسنل و خانواده های آنان را ممکن سازیم.

شایان ذکر است در این جلسه روسای ادارات به بیان چالش ها و ارائه برنامه ها و پیشنهاداتی در حوزه توجه به ورزش در صنعت نفت و علی الخصوص ورزش جزیره خارگ پرداختند.

در این نشست همچنین از وحید عرب زاده ورزشکار برتر شرکت پایانه های نفتی ایران و عضو تیم ملی هندبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران با اهدا هدایای تجلیل بعمل آمد. 

 

نشست افشار ورزش 27
نشست افشار ورزش 26
نشست افشار ورزش 18
نشست افشار ورزش 17

نشست افشار ورزش 3
نشست افشار ورزش 2

نشست افشار ورزش 25
نشست افشار ورزش 24
نشست افشار ورزش 23
نشست افشار ورزش 22
نشست افشار ورزش 20
نشست افشار ورزش 16
نشست افشار ورزش 15
نشست افشار ورزش 14
نشست افشار ورزش 13
نشست افشار ورزش 12
نشست افشار ورزش 11
نشست افشار ورزش 10
نشست افشار ورزش 9
نشست افشار ورزش 8
نشست افشار ورزش 7
نشست افشار ورزش 5
نشست افشار ورزش 4
نشست افشار ورزش 2
نشست افشار ورزش 1

نشست افشار ورزش 21
نشست افشار ورزش 19

(چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱) ۱۱:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید